Šeimos medicina

Vienas iš Gerovės klinikos tikslų – priminti Lietuvos visuomenei, jog nėra svarbesnio gydytojo už šeimos gydytoją. Sveikam žmogui, retsykiais turinčiam sveikatos problemų ar klausimų, dažniausiai iki pat senatvės turėtų pakakti kontakto su vienu specialistu – jį arba ją puikiai pažįstančiu šeimos gydytoju. Deja, Lietuvoje – priešingai nei Vakarų Europos šalyse –  šią grandį žmonės dažnai ignoruoja, manydami, jog padėti gali tik konkrečios srities specialistas. O iš tikrųjų yra priešingai – būtent šeimos gydytojas mato kompleksinį žmogaus sveikatos paveikslą, susidedantį iš fizinių, psichologinių ir socialinių aplinkybių.

Gerovės klinikoje dirba patyrę ir klientų pamilti šeimos gydytojai, konsultuojantys kūdikius, vaikus ir suaugusius. Šeimos medicinos specialistai užtikrina visapusišką individo bei šeimos sveikatos apsaugą ir operatyvias konsultacijas visais sveikatos klausimais. Taip pat atlieka būtinuosius tyrimus, reikalingus tam tikroms profesijoms.

Kainos

Konsultacijos

Šeimos gydytojo konsultacija

70 EUR

Pakartotinė šeimos gydytojo konsultacija dėl tos pačios priežasties 1 mėn. laikotarpyje

50 EUR

Šeimos gydytojo nuotolinė konsultacija

60 EUR

Profilaktinis vaikų sveikatos patikrinimas (ruošiantis į darželį ar mokyklą)

40 EUR

Vairuotojų profilaktinis sveikatos patikra (konsultacija, įskaitant arterinio kraujospūdžio, širdies susitraukimų dažnio matavimą, nervų sistemos veiklos įvertinimą, regėjimo ir klausos funkcijos įvertinimą, vestibiulinio aparato funkcijos tyrimą, širdies tonų ir plaučių klausymą, nosiaryklės būklės įvertinimą)

50 EUR

Profilaktinis profesinis sveikatos patikrinimas (konsultacija, įskaitant arterinio kraujospūdžio, širdies susitraukimų dažnio matavimą, nervų sistemos veiklos ir psichikos įvertinimą, regėjimo ir klausos funkcijos įvertinimą, vestibiulinio aparato funkcijos tyrimą, širdies tonų ir plaučių klausymą, nosiaryklės būklės įvertinimą)

40 EUR

Šeimos gydytojo konsultacija dėl skiepijimo arba siuntimo skiepijimui

20 EUR

Procedūros

Registracija

Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
+370 5 2000 333

Užklausos forma
Klauskite