Apie mus

Kada jaučiame, kad pasiekėme gerovę? Ar ją galima nusipirkti, ar gerovę reikia užsitarnauti, o gal tai neapčiuopiamas jausmas, kuris užplūsta, kai mažiausiai to tikimės? Mes manome, jog asmens gerovė pirmiausia prasideda nuo fizinės ir psichologinės sveikatos. O su tokiu jausmu gyvenantys žmonės kartu sudaro naują gerovės visuomenę, kurios neslegia jokie skauduliai, kurioje daugiau šypsenų, daugiau lengvumo, daugiau atviro pokalbio.

Šios misijos vardan buvo įkurta Gerovės klinika. Vieta Antakalnyje (Nemenčinės pl. 4E), kurioje nuo 2021 m. rugsėjo nuoširdžiai rūpinamasi žmonių sveikata plačiąja prasme. Čia nepasiribojama vien iškilusių problemų sprendimu.

Pagrindinis klinikos tikslas – suteikti savo klientams dar daugiau, nei jie turėjo iki šiol. Suteikti visa apimantį gerovės pojūtį, turintį galios formuoti laimingą visuomenę.

Naujas požiūris. Jūsų verta komanda.

Ką galime padaryti, kad vis didesnė visuomenės dalis aktyviai domėtųsi savo sveikata ir laiku užbėgtų ligoms už akių? Ką keisti, kad gydytojų ir pacientų santykiai būtų paremti geranoriškumu ir nuoširdžia draugyste? Kaip užtikrinti, kad medicinos paslaugos būtų nukreiptos į žmogų ir jo sveikatos problemas, o ne į greitą finansinę naudą?

Jauna gydytojų šeima – ginekologė Greta Balčiūnienė ir anesteziologas Lukas Balčiūnas – šiais klausimais gyveno ne vienerius metus. Ir priėjo prie bendro atsakymo. Bundanti naujoji gerovės visuomenė nusipelnė naujos kartos medicinos įstaigos.Vedami šio įsitikinimo, klinikos įkūrėjai subūrė gausią specialistų komandą, kurią sudaro Lietuvoje žinomi savo sričių specialistai. 

Kitas jausmas

Gerovės klinikoje teikiamos kompleksinės ligų profilaktikos, diagnostikos, ambulatorinio gydymo, prevencijos bei sveikatos švietimo paslaugos, paremtos vakarietiškais aptarnavimo etikos ir gydymo kompetencijos standartais.

Gerovės klinika siekia kurti jaukumo ir privatumo jausmo kupiną aplinką, kurioje pacientai, nelaukdami eilėse bei šaltuose koridoriuose, už prieinamą kainą gautų pagrindines kokybiškam gyvenimui reikalingas medicinos paslaugas.

Suburtą gydytojų komandą vienija atvirumas inovacijoms, naujiems profilaktikos, diagnostikos ir gydymo metodams bei nuoširdi meilė savo pašaukimui. Mes dirbame tam, kad pravėrę sveikatos namų duris žmonės iš karto patirtų visa persmelkiančios gerovės jausmą – tokį, kokio įprastinėse gydymo įstaigose Lietuvoje vis dar labai trūksta.

Sveikatos ugdymas / mokymai

Gerovės klinikos įkūrėjai nuo pat pradžių svajojo apie erdvę, kurioje žmonės ne tik gautų jų vertas gydymo paslaugas, bet ir galėtų patys aktyviai gilinti savo žinias apie sveikatą. Šiuo tikslu klinikoje įkurta aula viešosioms ekspertų paskaitoms aktualiausiomis temomis, tokiomis kaip sveika mityba, kūdikio žindymas, nuskausminimas, pirmoji pagalba ir kt. Auloje rengiami ir mokymai sveikatos apsaugos sektoriaus specialistams: gydytojams bei slaugytojams.

Mokymas apie sveikatą ugdo sąmoningą žmogų, kuris geba kontroliuoti ir pažinti savo kūną bei mintis. O sprendimas semtis žinių sveikatos srityje bet kada gali peraugti nuo saviugdos iki herojiškumo. Iškilus problemai toks žmogus gali ne tik lengviau padėti sau, bet ir savo šeimos nariui ar net viešumoje pastebėtam nepažįstamajam. Tikime, kad tokie žmonės aplink save kuria tikrą gerovę ir moka ja dalintis su kitais.

Didysis mūsų pašaukimas nėra prisijaukinti kuo daugiau klientų, siūlant jiems brangias paslaugas. Didysis Gerovės klinikos pašaukimas yra skleisti gerovės jausmą, kuris apima ne tik numalšinus fizinį skausmą ar išsprendus sveikatos problemas, bet ir sukūrus ryšį su specialistais, kuriems iš tikrųjų rūpite.

Kainos

Gerovės klinikoje siekiame, kad moderniausios paslaugos būtų prieinamos kiekvienam.

Tad pirmiausia visuomet kviečiame su mumis pasikonsultuoti dėl paslaugų poreikio ir drauge aptarti Jums tinkamiausių paslaugų kainas.

Paslaugų kainoraštis

Personalas

Gerovės klinikoje dirba komanda, kuri jau išaugo iš senųjų gydymo įstaigų standartų. Tai naujos kartos požiūrio profesionalai, kurių darbe – daugiau pagarbos, daugiau pažangos, daugiau atviro pokalbio.

Šie žmonės savo kelią pasirinko ne iš atsitiktinumo ir ne iš sauso išskaičiavimo. Gerovės klinikos gydytojai visada svajojo apie gražesnę – ir sveikesnę – mūsų šalies gyvenimo realybę. Tokią, kurioje gyvuoja bendruomeniškumo jausmas, kurioje kito žmogaus problemos tuo pačiu yra ir tavosios, o kito žmogaus gerovė tuo pačiu yra ir tavo gerovė.

Gydytojai Slaugytojai Administracija
Registracija

Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
+370 5 2000 333

Greita registracija:

Pasirinkite paslaugą

×