Echoskopija

Echoskopijos technologija, kuriai pirmuosius mokslinius pagrindus nutiesė garsusis prancūzų mokslininkas Pierre Curie, yra vienas fundamentaliausių moderniojo medicinos mokslų išradimų. Patyrusių ir pacientus gerbiančių Gerovės klinikos specialistų rinkose echoskopija yra itin patikimas metodas tyrimams atlikti ir ligoms diagnozuoti.

Klinikoje atliekami išsamūs ultragarsiniai tyrimai: nėščiųjų, vaisiaus, širdies, pilvo organų, kaklo, skydliaukės, krūtų, krūtų implantų, prostatos. Ultragarso tyrimus atlieka intervencinis radiologas bei gydytojai specialistai – akušeriai ginekologai, genetikai, urologai, traumatologai, kardiologai. Tyrimas yra neskausmingas ir neturi žalingų spindulių. Esant įtartinam dariniui, gali būti paimtas audinio gabaliukas ištyrimui echoskopijos metu.

Tam, kad klientas visuomet jaustųsi saugus, Gerovės klinikoje pažangias technologijas visuomet deriname su pažangiausia aptarnavimo kultūra. Nes net ir patys moderniausi metodai žmogui gali nepadėti, jei šalia nebus geranoriško, nuraminančio ir pažangiai mąstančio gydytojo.

Kainos

Konsultacijos

Visi echoskopijos tyrimai yra atliekami tik kartu su echoskopuotojo ar kito gydytojo konsultacija

20 EUR

Instrumentiniai tyrimai

Procedūros

Registracija

Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
+370 5 2000 333

Užklausos forma
Klauskite