Vaikų ligų gydytojai

Tėveliams nėra didesnio skausmo nei matyti susirgusį vaiką. O ką jau kalbėti apie rimtas ligas, kurias – dažniausiai nepagrįstai – pradedame įtarinėti savo mažiesiems. Gerovės klinikoje atsakingai rūpinamės visos šeimos gerove: tiek vaikų fizine sveikata, tiek tėvelių ramybe (kurios taip reikia Jūsų atžalai!).  

Gerovės klinikoje darbuojasi ne tik du šeimos gydytojai, sukaupę ilgametę darbo su vaikais patirtį, bet ir vaikų mylimi pediatrai, pasižymintys išskirtinėmis kompetencijomis bei nuopelnais alergologijos bei klinikinės imunologijos, kardiologijos, neurologijos bei medicinos psichologijos srityse.

Mūsų klinikos pediatrai gali konsultuoti dėl vaiko augimo, vystymosi, mitybos ypatumų, tiek profilaktinei patikrai, tike ištikus ūmioms problemoms, kai nesinori daug laiko praleisti priėmimo skyriuose . Suskaudus gerklei, pakilus temperatūrai, prasidėjus vėmimui ar viduriavimui, bus atliekami greitieji infekcijų sukėlėjų testai, kraujo tyrimai,  nustatoma ligos diagnozė, skiriamas gydymas dienos stacionare (lašinės skysčių infuzijos ar vaistai), išrašomi preparatai gydytis namuose, esant sunkesnėms būklėms – siuntimas stacionariniam gydymui.

Visuomenės gerovė priklausys nuo mūsų jaunosios kartos. Kartu su atsakingais tėvais kiekvieną dieną rūpinamės, kad vaikai augtų sveiki, stiprūs ir laimingi. 

Kainos

Konsultacijos

Pirminė vaikų ligų gydytojo konsultacija

60 EUR

Pakartotinė vaikų ligų gydytojo konsultacija dėl tos pačios priežasties 1 mėn. laikotarpyje

40 EUR

Nuotolinė vaikų ligų gydytojo konsultacija

50 EUR

Užklausos forma
Klauskite