Atsiliepimai

Andrius

Gera turėti šeimos daktarą, su kuriuo gali pasikalbėti kaip su geru draugu. Jaučiu, kad Gerovės klinikoje dirbantiems žmonėms nuoširdžiai rūpi mano sveikata.

Monika

Natūralu, kad pirmojo nėštumo metu man, kaip ir daugeliui moterų, kilo įvairiausių klausimų, buvo sunku susidoroti su nerimu ir nežinomybe. Patikėjusi savo ir pirmagimio sveikatą Gerovės klinikos specialistams pasijutau visiškai rami ir, užuot kovojusi su baimėmis, pradėjau džiaugtis ypatingu nėštumo laikotarpiu.

Agnė

Mitybos problemos iš šalies gali pasirodyti nereikšmingos ir netgi įsivaizduotos. Tačiau čia mane sutiko kaip žmogų, kurio net ir patys mažiausi rūpesčiai yra iš tikrųjų svarbūs. Čia atradau ir savo emocinę, ir fizinę gerovę.

Saulius

Klinikos ir gydymo įstaigos mane gąsdino nuo vaikystės. Todėl net ir brandžiame amžiuje, pajutęs nugaros skausmą, delsiau kreiptis į gydytojus. Džiaugiuosi, kad man parekomendavo apsilankyti Gerovės klinikoje. Panašu, kad jau vaikystėje susiformavę stereotipai buvo pagaliau sulaužyti. Dingo ir skausmas, ir baimė.

Palikite atsiliepimą
Jūsų įvertinimas mums labai svarbus.
Pateikti atsiliepimą