Vitaminų lašelinės

Ar man reikalinga infuzinė terapija?

Gyvename labai dinamiškame pasaulyje su daugybę pasirinkimų. Dažnai mūsų pasirinkimus lydi kompromisai. Jei jūs valgote įvairų ir pilnavertį maistą, miegate 8 ar daugiau valandų kokybiško miego, sportuojate ir turite pakankamai laiko atsigauti po fizinio krūvio – tuomet ši terpaija turės jums mažai pridėtinės vertės. Ši infuzinė terapija labiausiai skirta tiems, kurie gyvena bėgime, patiria daug streso ar įtampos ir nespėja kokybiškai pailsėti ir atsigauti. 

Kokia lašinių sudėtis?

Lašinių sudėtis skiriasi priklausomai nuo jūsų poreikių, skundų ar pageidavimų. Galutinė lašinių sudėtis nusprendžiama po konsultacijos su gydytoju. Tokiu būdu mes garantuojame didžiausią naudą JUMS.

Prie standartinės lašinių sudėties, kurioje yra tokie elektrolitai kaip natris, kalis, chloras, galima papildyti vandenyje tirpiais vitaminais (B grupės vitaminai, folio rūgštis, vit. C), riebaluose tirpiais vitaminais (vit. A,D,E,K), amino rūgštim ar mikroelementais (varis, chromas, magnis, cinkas, selenas, manganas). Esant poreikui skiriama ir deguonies terapija.

Kaip atrodo pati procedūra?

Suderintu laiku atvykstate vizitui pas vidaus ligų gydytoją. Konsultacijos metu išsakote savo problemas, pageidavimus. Gydytojas parenka Jums tinkamiausią lašinių sudėtį. Tuomet slaugytoja įveda jums intraveninį kateterį ir skiriamos infuzijos pasirinktinai 1, 3 ar daugiau dienų. Pati procedūra trunka iki 2 val. Pasirinkus kelių dienų procedūrą, derinamas Jums patogiausias laikas.

Kam naudojams bioimpedanso tyrimas?

Po šio tyrimo jūs gausite daug informacijos apie save – kiek procentų riebalų, raumenų sudaro jūsų bendros masės, pasiskirstymą kūno dalyse. Taip pat sužinosite pilvinių riebalų kiekį.  Pagal šiuos visus parametrus nustatysime jūsų „tikrąjį” amžių. Pagrindinis šio tyrimo tikslas – progreso įvertinimui ir sekimui.

Kodėl gerovės klinika?

Jums patogus laikas užimtas - Perskambinsime

Sumokėsime už automobilio stovėjimą

Nemokama kava, jei vėluosime bent 2min

Po operacijos nemokamai parvešime namo

Jei per tris savaites nerasime laiko operacijai - ji bus nemokama

Atsiliepimai:
Kainos
Bazinis 1 dienos paketas 200 EUR

Gydytojo konsultacija

1 vnt.

Individualizuota lašinė infuzija

2 vnt.

Standartinis 1 dienos paketas 250 EUR
Išsamusis 1 dienos paketas 300 EUR
Bazinis 3 dienų paketas 400 EUR
Standartinis 3 dienų paketas 500 EUR
Išsamusis 3 dienų paketas 600 EUR
Džiaugiamės, jog:
89% pacientų grįžta antram vizitui

Grįžtantys klientai – vienas svarbiausių mūsų sekamų rodiklių, stengiamės suburti bendruomenę, kuri vertina kokybiškas medicinos paslaugas ir pagarbą bei malonų bendravimą

Per metus specialistų komanda padidėjo 155%

Sulaukiame nemažai susidomėjimo ir iš norinčių bendradarbiauti gydytojų, tačiau priimame tik labiausiai motyvuotus ir patyrusius, todėl itin retu atvėjų specialistai palieka mūsų komandą, ji tik auga

355% daugiau pacientų per 1-ąjį antrų metų ketvirtį

Dėl aukštos paslaugų kokybės už protingą kainą, pagarbos pacientams bei vienų geriausių specialistų, kurie nuoširdžiai nori padėti, sugebėjome greitai augti ir aptarnauti vis daugiau pacientų

Gerovės klinika išsiskiria, nes:
Į esamo kliento užklausas atsako gydytojas
Jei po procedūros kils klausimų ar reikės skubios pagalbos, į jūsų užklausas atrašys ne administracijos darbuotojas, o gydytojas ir greitai suteiks reikiamą informaciją.
Sedacijos metu galite klausyti mėgstamos muzikos
Suteikiame galimybę visiems pacientams kuo maloniau ir be įtampos pasiruošti operacijai ar procedūrai, klausant jiems patinkančios muzikos.
Nenaudojame popieriaus
Tausodami aplinką visus rezultatus, sutikimus, registracijos duomenis pildome tik skaitmeniniu būdu.
Po operacijos nemokamai suteikiame vaistų nuo skausmo
Nuskausminamieji dviems paroms nemokamai kiekvienam pacientui, siekiame, jog gijimo laikotarpis būtų kaip įmanoma lengvesnis.
Jums patogus laikas užimtas? Pranešime, jei jis atsilaisvins.
  Apie mus
  Registracija

  Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
  +370 5 2000 333

  Užklausos forma
  Klauskite
   Greita registracija:

   Pasirinkite paslaugą

   ×