Lašinės infuzijos

Ar man reikalinga infuzinė terapija?

Gyvename labai dinamiškame pasaulyje su daugybę pasirinkimų. Dažnai mūsų pasirinkimus lydi kompromisai. Jei jūs valgote įvairų ir pilnavertį maistą, miegate 8 ar daugiau valandų kokybiško miego, sportuojate ir turite pakankamai laiko atsigauti po fizinio krūvio – tuomet ši terpaija turės jums mažai pridėtinės vertės. Ši infuzinė terapija labiausiai skirta tiems, kurie gyvena bėgime, patiria daug streso ar įtampos ir nespėja kokybiškai pailsėti ir atsigauti. 

Kokia lašinių sudėtis?

Lašinių sudėtis skiriasi priklausomai nuo jūsų poreikių, skundų ar pageidavimų. Galutinė lašinių sudėtis nusprendžiama po konsultacijos su gydytoju. Tokiu būdu mes garantuojame didžiausią naudą JUMS.

Prie standartinės lašinių sudėties, kurioje yra tokie elektrolitai kaip natris, kalis, chloras, galima papildyti vandenyje tirpiais vitaminais (B grupės vitaminai, folio rūgštis, vit. C), riebaluose tirpiais vitaminais (vit. A,D,E,K), amino rūgštim ar mikroelementais (varis, chromas, magnis, cinkas, selenas, manganas). Esant poreikui skiriama ir deguonies terapija.

Kaip atrodo pati procedūra?

Suderintu laiku atvykstate vizitui pas vidaus ligų gydytoją. Konsultacijos metu išsakote savo problemas, pageidavimus. Gydytojas parenka Jums tinkamiausią lašinių sudėtį. Tuomet slaugytoja įveda jums intraveninį kateterį ir skiriamos infuzijos pasirinktinai 1, 3 ar daugiau dienų. Pati procedūra trunka iki 2 val. Pasirinkus kelių dienų procedūrą, derinamas Jums patogiausias laikas.

Kam naudojams bioimpedanso tyrimas?

Po šio tyrimo jūs gausite daug informacijos apie save – kiek procentų riebalų, raumenų sudaro jūsų bendros masės, pasiskirstymą kūno dalyse. Taip pat sužinosite pilvinių riebalų kiekį.  Pagal šiuos visus parametrus nustatysime jūsų „tikrąjį“ amžių. Pagrindinis šio tyrimo tikslas – progreso įvertinimui ir sekimui.

Kainos

Bazinis 1 dienos paketas 150 EUR

Gydytojo konsultacija

1 vnt.

Individualizuota lašinė infuzija

2 vnt.

Standartinis 1 dienos paketas 200 EUR

Išsamusis 1 dienos paketas 250 EUR

Bazinis 3 dienų paketas 300 EUR

Standartinis 3 dienų paketas 400 EUR

Išsamusis 3 dienų paketas 500 EUR

Registracija

Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
+370 5 2000 333

Užklausos forma
Klauskite