Vaikų ir paauglių psichologija

Kol mes gyvenome už geležinės uždangos, Vakarų pasaulis ištisus dešimtmečius stropiai mokėsi psichologinio raštingumo ir savęs pažinimo meno. Todėl šiandien ir turime liūdną situaciją, kuomet dauguma visuomenės narių metai iš metų ant pečių neša nepakeliamą ir gniuždančią psichologinių problemų naštą, tačiau konsultuotis su specialistu taip ir neišdrįsta.

Laimei, Lietuvoje jau subrendo psichologiškai raštinga visuomenės dalis, kurios atstovai noriai renkasi būtent Gerovės klinikos psichologo individualias konsultacijas. Visapusiškai asmens gerovei nepakanka materialaus saugumo ir fizinės sveikatos – nes laiku nesprendžiamos psichologinės problemos neleidžia visavertiškai džiaugtis nei turtu, nei sveiku kūnu, nei iš pažiūros gražiais santykiais ar sukurta šeima.

Siekdami skatinti visuomenės brandą, klinikoje taip pat reguliariai organizuojame seminarus įvairiomis psichologinėmis temomis, tokiomis kaip gimdymo baimė, onkologinės ligos baimė ir kt.

Gerovės klinikoje išskirtinis dėmesys teikiamas ir medicinos psichologijai, kadangi tinkamas paciento psichologinis nusiteikimas yra kertinė bet kokio sėkmingo gydymo dedamoji.

Kodėl gerovės klinika?

Jums patogus laikas užimtas - Perskambinsime

Sumokėsime už automobilio stovėjimą

Nemokama kava, jei vėluosime bent 2min

Po operacijos nemokamai parvešime namo

Jei per tris savaites nerasime laiko operacijai - ji bus nemokama

Kainos

Konsultacijos

Psichologo konsultacija (60 min.)

70 EUR

Nuotolinė psichologo konsultacija (60 min.)

70 EUR

Jums patogus laikas užimtas? Pranešime, jei jis atsilaisvins.
  Apie mus
  Registracija

  Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
  +370 5 2000 333

  Užklausos forma
  Klauskite