Vaikų dienos stacionaras

Vaikams ūmiai susirgus, dažnas ligos palydovas – dehidracija, t.y.skysčių netekimas. Vaikai skysčių netenka žymiai greičiau nei suaugusieji. Ši būklė gali išsivystyti ne tik vaikučiui vemiant ar viduriuojant, bet ir karščiuojant ar skaudant ryklę, kai vaikas tiesiog atsisako gerti. Skysčių atstatymas – pirmoji pagalba daugelio ligų atveju. Deja, ne visuomet tą pavyksta užtikrinti namuose.
 
Gerovės klinikos pediatrai įvertins vaikučio būklę, atliks tyrimus, kurie padės nustatyti skysčių ir elektrolitų disbalansą ir, esant reikalui, skirs lašinę skysčių infuziją (dieną ar kelias dienas iš eilės).
 
Taip pat mūsų klinikoje teikiamos vaiko būklės stebėjimo bei gydymo paslaugos, esant alerginei reakcijai, kvėpavimo sutrikimui (obstrukcijai/stridorui) bronchito, astmos ar laringito atveju skiriant inhaliacinius ar intraveninius/intraraumeninius preparatus.
 
Ligos atveju bus atliekami kraujo tyrimai bei greitieji testai (virusų nustatymas išmatose, pvz. roto viruso, iš nosiaryklės, pvz. gripo ar adenoviruso; streptokoko antigeno identifikavimas nuo tonzilių) ligos priežasčiai nustatyti bei skiriamas gydymas.
Vaikui negalint išgerti vaistų, jie gali būti skiriami į veną.
 
Visos šios paslaugos skirtos tam, kad Jūsų vaikučiui ir Jums pavyktų išvengti hospitalizacijos (gydymo ligoninėje),  o gydymas vyktų tik dienomis dienos stacionare malonioje ir saugioje aplinkoje.
Kodėl gerovės klinika?

Jums patogus laikas užimtas - Perskambinsime

Sumokėsime už automobilio stovėjimą

Nemokama kava, jei vėluosime bent 2min

Po operacijos nemokamai parvešime namo

Jei per tris savaites nerasime laiko operacijai - ji bus nemokama

Atsiliepimai:
Kainos
Procedūros

Vaikų ligų gydytojo konsultacija

85 EUR

Skubi konsultacija (ne gydytojo darbo valandomis)

150 EUR

Lašinės įvedimas ir lašinimas procedūriniame kabinete (iki 1 val.)

70 EUR

Lašinės įvedimas ir lašinimas procedūriniame kabinete (1- 2 val.)

120 EUR

Džiaugiamės, jog:
89% pacientų grįžta antram vizitui

Grįžtantys klientai – vienas svarbiausių mūsų sekamų rodiklių, stengiamės suburti bendruomenę, kuri vertina kokybiškas medicinos paslaugas ir pagarbą bei malonų bendravimą

Per metus specialistų komanda padidėjo 155%

Sulaukiame nemažai susidomėjimo ir iš norinčių bendradarbiauti gydytojų, tačiau priimame tik labiausiai motyvuotus ir patyrusius, todėl itin retu atvėjų specialistai palieka mūsų komandą, ji tik auga

355% daugiau pacientų per 1-ąjį antrų metų ketvirtį

Dėl aukštos paslaugų kokybės už protingą kainą, pagarbos pacientams bei vienų geriausių specialistų, kurie nuoširdžiai nori padėti, sugebėjome greitai augti ir aptarnauti vis daugiau pacientų

Gerovės klinika išsiskiria, nes:
Į esamo kliento užklausas atsako gydytojas
Jei po procedūros kils klausimų ar reikės skubios pagalbos, į jūsų užklausas atrašys ne administracijos darbuotojas, o gydytojas ir greitai suteiks reikiamą informaciją.
Sedacijos metu galite klausyti mėgstamos muzikos
Suteikiame galimybę visiems pacientams kuo maloniau ir be įtampos pasiruošti operacijai ar procedūrai, klausant jiems patinkančios muzikos.
Nenaudojame popieriaus
Tausodami aplinką visus rezultatus, sutikimus, registracijos duomenis pildome tik skaitmeniniu būdu.
Po operacijos nemokamai suteikiame vaistų nuo skausmo
Nuskausminamieji dviems paroms nemokamai kiekvienam pacientui, siekiame, jog gijimo laikotarpis būtų kaip įmanoma lengvesnis.
Jums patogus laikas užimtas? Pranešime, jei jis atsilaisvins.
  Apie mus
  Registracija

  Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
  +370 5 2000 333

  Užklausos forma
  Klauskite
   Greita registracija:

   Pasirinkite paslaugą

   ×