Vaikų dienos stacionaras

Vaikams ūmiai susirgus, dažnas ligos palydovas – dehidracija, t.y.skysčių netekimas. Vaikai skysčių netenka žymiai greičiau nei suaugusieji. Ši būklė gali išsivystyti ne tik vaikučiui vemiant ar viduriuojant, bet ir karščiuojant ar skaudant ryklę, kai vaikas tiesiog atsisako gerti. Skysčių atstatymas – pirmoji pagalba daugelio ligų atveju. Deja, ne visuomet tą pavyksta užtikrinti namuose.
 
Gerovės klinikos pediatrai įvertins vaikučio būklę, atliks tyrimus, kurie padės nustatyti skysčių ir elektrolitų disbalansą ir, esant reikalui, skirs lašinę skysčių infuziją (dieną ar kelias dienas iš eilės).
 
Taip pat mūsų klinikoje teikiamos vaiko būklės stebėjimo bei gydymo paslaugos, esant alerginei reakcijai, kvėpavimo sutrikimui (obstrukcijai/stridorui) bronchito, astmos ar laringito atveju skiriant inhaliacinius ar intraveninius/intraraumeninius preparatus.
 
Ligos atveju bus atliekami kraujo tyrimai bei greitieji testai (virusų nustatymas išmatose, pvz. roto viruso, iš nosiaryklės, pvz. gripo ar adenoviruso; streptokoko antigeno identifikavimas nuo tonzilių) ligos priežasčiai nustatyti bei skiriamas gydymas.
Vaikui negalint išgerti vaistų, jie gali būti skiriami į veną.
 
Visos šios paslaugos skirtos tam, kad Jūsų vaikučiui ir Jums pavyktų išvengti hospitalizacijos (gydymo ligoninėje),  o gydymas vyktų tik dienomis dienos stacionare malonioje ir saugioje aplinkoje.
Užklausos forma
Klauskite