s

Neurologija

Gerovės klinikos teikiamos pažangiausios neuromokslu pagrįstos neurologijos paslaugos. Konsultuojami ir gydomi pacientai, susiduriantys su šiomis sveikatos problemomis: galvos skausmai, galvos svaigimas, nugaros skausmai, galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, išsėtinė sklerozė.

Neurologija yra mokslas apie tai, kaip veikia mūsų smegenys ir mūsų kūnai, todėl patyręs neurologas gali padėti pacientui net tuomet, kai kiti specialistai sutrikimo tinkamai diagnozuoti nesugeba.

Pas neurologą gydytojai pacientą paprastai nukreipia (arba klientai patys kreipiasi), jeigu pasireiškia šie simptomai: galvos svaigimas, aptirpimai; kaklo, stuburo skausmas; skonio ir uoslės pakitimai; koordinacijos sutrikimai; atminties sutrikimai.

Vizito pas neurologą metu atliekamas išsamus neurologinis tyrimas, leidžiantis tiksliau diagnozuoti problemą, paskirti papildomus tyrimus ir sudaryti gydymo planą.

Kodėl gerovės klinika?

Jums patogus laikas užimtas - Perskambinsime

Sumokėsime už automobilio stovėjimą

Nemokama kava, jei vėluosime bent 2min

Po operacijos nemokamai parvešime namo

Jei per tris savaites nerasime laiko operacijai - ji bus nemokama

Atsiliepimai:

Kainos

Konsultacijos

Neurologo konsultacija

80 EUR

Pakartotinė neurologo konsultacija dėl tos pačios priežasties 1 mėn. laikotarpyje

60 EUR

Džiaugiamės, jog:
89% pacientų grįžta antram vizitui

Grįžtantys klientai – vienas svarbiausių mūsų sekamų rodiklių, stengiamės suburti bendruomenę, kuri vertina kokybiškas medicinos paslaugas ir pagarbą bei malonų bendravimą

Per metus specialistų komanda padidėjo 155%

Sulaukiame nemažai susidomėjimo ir iš norinčių bendradarbiauti gydytojų, tačiau priimame tik labiausiai motyvuotus ir patyrusius, todėl itin retu atvėjų specialistai palieka mūsų komandą, ji tik auga

355% daugiau pacientų per 1-ąjį antrų metų ketvirtį

Dėl aukštos paslaugų kokybės už protingą kainą, pagarbos pacientams bei vienų geriausių specialistų, kurie nuoširdžiai nori padėti, sugebėjome greitai augti ir aptarnauti vis daugiau pacientų

Gerovės klinika išsiskiria, nes:
Į esamo kliento užklausas atsako gydytojas
Jei po procedūros kils klausimų ar reikės skubios pagalbos, į jūsų užklausas atrašys ne administracijos darbuotojas, o gydytojas ir greitai suteiks reikiamą informaciją.
Sedacijos metu galite klausyti mėgstamos muzikos
Suteikiame galimybę visiems pacientams kuo maloniau ir be įtampos pasiruošti operacijai ar procedūrai, klausant jiems patinkančios muzikos.
Nenaudojame popieriaus
Tausodami aplinką visus rezultatus, sutikimus, registracijos duomenis pildome tik skaitmeniniu būdu.
Po operacijos nemokamai suteikiame vaistų nuo skausmo
Nuskausminamieji dviems paroms nemokamai kiekvienam pacientui, siekiame, jog gijimo laikotarpis būtų kaip įmanoma lengvesnis.
Jums patogus laikas užimtas? Pranešime, jei jis atsilaisvins.
  Apie mus

  Registracija

  Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
  +370 5 2000 333

  Užklausos forma
  Klauskite
   Greita registracija:

   ×