Išsilavinimas ir darbo patirtis

 

Med. dr. Arnas Bakavičius dirba gydytoju urologu, transplantologu ir robotinės chirurgijos specialistu Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, taip pat urologinius ligonius konsultuoja Gerovės klinikoje.

2016 m. baigė medicinos ir rezidentūros studijas Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, o 2020 m. apgynė daktaro disertaciją „Klinikinių ir molekulinių žymenų reikšmė priešoperacinėje prostatos vėžio diagnostikoje“ ir įgijo medicinos mokslų krypties daktaro laipsnį.

 

Stažuotės

2017-2018 m. „L’Institut Mutualiste Montsouris“ klinikoje Paryžiuje (Prancūzija) mokėsi robotinės ir minimaliai invazyvios chirurgijos, 2015 ir 2022 m. stažavosi Barselonos „Fundació Puigvert“ (Ispanija) ir Graz universitetinės ligoninės (Austrija) klinikose bei dalyvavo praktiniuose mokymuose „Minimally Invasive Surgery Centre Jesús Usón“ centre Kaserese (Ispanija) ir Hamburgo „Olympus EndoClub“ akademijoje (Vokietija).

2023 m. gyd. Bakavičius buvo akredituotas dirbti su CMR Versius robotine sistema ir yra vienas iš pirmųjų urologų Baltijos šalyse, atliekantis robotines operacijas urologiniams ligoniams.

 

Mokslinė veikla

Med. dr. A. Bakavičius dirba asistentu Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, dalyvauja studentų ir rezidentų mokymo procese. Pagrindinė mokslinių tyrimų kryptis – urogenitalinės sistemos navikų molekuliniai žymenys. Mokslinių publikacijų sąrašą galite rasti čia.

 

Narystė asociacijose

Europos urologų asociacija (EAU), Lietuvos urologų draugija (LUD).

Susipažinkime:
Registracija

Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
+370 5 2000 333

Greita registracija:

Pasirinkite paslaugą

×