Dietologija

Kaip sykį yra pasakęs vienas iš Gerovės klinikos įkūrėjų, „mūsų klinikos tikslas paradoksalus – kuo mažiau ligonių”. Siekiame rūpintis ir gydyti, kai klientai serga, bet labiausiai džiaugiamės padėdami klientams išlikti sveikiems ir laiku užkardyti rizikas. O ligų prevencija (kaip ir sėkmingas jų gydymas) yra neįsivaizduojami be subalansuotos mitybos.

Todėl Gerovės klinikos dietologų paslaugos yra aktualios tiek besigydantiems ir greičiau pasveikti siekiantis pacientams, tiek ir visiškai sveikiems žmonėms, suinteresuotiems pagerinti bendrą savijautą bei gyvenimo kokybę.

Vizito metu gydytoja dietologė analizuoja esamus žmogaus mitybos įpročius, apskaičiuoja organizmo poreikius, pateikia rekomendacijas. Pagal poreikį atliekamas kūno sudėties analizės tyrimas bei sudaromas individualus mitybos planas, įskaitant vengtinų maisto produktų sąrašą.

Konsultacija su dietologu aktuali sergantiems įvairiomis ligomis (virškinimo, endokrininės, šlapimo, odos, širdies, kraujagyslių sistemos ir onkologinėmis ligomis, taip pat po chirurginio gydymo, nėštumo metu arba dirbtinio maitinimo situacijoje).

Kainos

Konsultacijos

Dietologo konsultacija (*Į konsultaciją rekomenduojama atvykti su užpildytu 7 dienų valgymo dienynu. Dienyne reikėtų žymėti ką, kiek ir kelintą valandą valgėte.)

70 EUR

Pakartotinė dietologo konsultacija dėl tos pačios priežasties 3 mėn. laikotarpyje

50 EUR

Dietologo nuotolinė konsultacija

70 EUR

Individualaus mitybos plano sudarymas

80 EUR

Kontrolės vizitų paketas (4 kartai)

150 EUR

Kontrolės vizitų paketas (6 kartai)

200 EUR

Registracija

Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
+370 5 2000 333

Užklausos forma
Klauskite