Dietologija

Kaip sykį yra pasakęs vienas iš Gerovės klinikos įkūrėjų, „mūsų klinikos tikslas paradoksalus – kuo mažiau ligonių”. Siekiame rūpintis ir gydyti, kai klientai serga, bet labiausiai džiaugiamės padėdami klientams išlikti sveikiems ir laiku užkardyti rizikas. O ligų prevencija (kaip ir sėkmingas jų gydymas) yra neįsivaizduojami be subalansuotos mitybos.

Todėl Gerovės klinikos dietologų paslaugos yra aktualios tiek besigydantiems ir greičiau pasveikti siekiantis pacientams, tiek ir visiškai sveikiems žmonėms, suinteresuotiems pagerinti bendrą savijautą bei gyvenimo kokybę.

Vizito metu gydytoja dietologė analizuoja esamus žmogaus mitybos įpročius, apskaičiuoja organizmo poreikius, pateikia rekomendacijas. Pagal poreikį atliekamas kūno sudėties analizės tyrimas bei sudaromas individualus mitybos planas, įskaitant vengtinų maisto produktų sąrašą.

Konsultacija su dietologu aktuali sergantiems įvairiomis ligomis (virškinimo, endokrininės, šlapimo, odos, širdies, kraujagyslių sistemos ir onkologinėmis ligomis, taip pat po chirurginio gydymo, nėštumo metu arba dirbtinio maitinimo situacijoje).

Kodėl gerovės klinika?

Jums patogus laikas užimtas - Perskambinsime

Sumokėsime už automobilio stovėjimą

Nemokama kava, jei vėluosime bent 2min

Po operacijos nemokamai parvešime namo

Jei per tris savaites nerasime laiko operacijai - ji bus nemokama

Kainos

Konsultacijos

Dietologo konsultacija (*Į konsultaciją rekomenduojama atvykti su užpildytu 7 dienų valgymo dienynu. Dienyne reikėtų žymėti ką, kiek ir kelintą valandą valgėte.)

70 EUR

Pakartotinė dietologo konsultacija dėl tos pačios priežasties 3 mėn. laikotarpyje

50 EUR

Dietologo nuotolinė konsultacija

70 EUR

Individualaus mitybos plano sudarymas

80 EUR

Kontrolės vizitų paketas (4 kartai)

150 EUR

Kontrolės vizitų paketas (6 kartai)

200 EUR

Džiaugiamės, jog:
89% pacientų grįžta antram vizitui

Grįžtantys klientai – vienas svarbiausių mūsų sekamų rodiklių, stengiamės suburti bendruomenę, kuri vertina kokybiškas medicinos paslaugas ir pagarbą bei malonų bendravimą

Per metus specialistų komanda padidėjo 155%

Sulaukiame nemažai susidomėjimo ir iš norinčių bendradarbiauti gydytojų, tačiau priimame tik labiausiai motyvuotus ir patyrusius, todėl itin retu atvėjų specialistai palieka mūsų komandą, ji tik auga

355% daugiau pacientų per 1-ąjį antrų metų ketvirtį

Dėl aukštos paslaugų kokybės už protingą kainą, pagarbos pacientams bei vienų geriausių specialistų, kurie nuoširdžiai nori padėti, sugebėjome greitai augti ir aptarnauti vis daugiau pacientų

Jums patogus laikas užimtas? Pranešime, jei jis atsilaisvins.
  Apie mus
  Registracija

  Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
  +370 5 2000 333

  Užklausos forma
  Klauskite
   Greita registracija:

   ×