Anestezija ir sedacija

Primum non nocere. Svarbiausia – nepakenkti. Taip skelbė Hipokratas. Deja, daugumoje gydomo įstaigų šis principas yra interpretuojamas per daug laisvai. Siekdami diagnozuoti ar gydyti ligą, gydytojai kartais sau leidžia bet kokias priemones, nepaisydami fizinių kančių ir psichologinių pasekmių, kurias tos priemonės gali iššaukti.

Gerovės klinikos pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Siekiame visapusiškai rūpintis savo klientų fizine ir emocine gerove. Todėl, paskyrus procedūrą, visuomet su klientu tariamės, ar ir kokie nuskausminimo metodai žmogui yra aktualūs. Net ir nemaloniausios procedūros (pvz., kolonoskopija, gastroskopija, nėštumo nutraukimas) mūsų klinikoje gali būti atliekamos be jokių nemalonių pojūčių.

Migdymui skiriami vaistai veikia vos keletą minučių, todėl nutraukus jų skyrimą pacientas labai greitai pabunda. Taip pat ir nuskausminimu – poveikis pranyksta per 10 minučių po to, kai yra nutraukimas jų skyrimas. Todėl po procedūros iškart grįšite į savo normalią būseną nejausdami liekamojo poveikio. 

Kainos

Procedūros

Intraveninė nejautra 30 - 60 min. procedūrų metu

130 EUR

Intraveninė nejautra ilgesnė 60 min. procedūrų metu

150 EUR

Intraveninis nuskausminimas be sedacijos

80 EUR

Vietinis nuskausminimas

20 EUR

Registracija

Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
+370 5 2000 333

Užklausos forma
Klauskite