Anestezija ir sedacija

Primum non nocere. Svarbiausia – nepakenkti. Taip skelbė Hipokratas. Deja, daugumoje gydomo įstaigų šis principas yra interpretuojamas per daug laisvai. Siekdami diagnozuoti ar gydyti ligą, gydytojai kartais sau leidžia bet kokias priemones, nepaisydami fizinių kančių ir psichologinių pasekmių, kurias tos priemonės gali iššaukti.

Gerovės klinikos pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Siekiame visapusiškai rūpintis savo klientų fizine ir emocine gerove. Todėl, paskyrus procedūrą, visuomet su klientu tariamės, ar ir kokie nuskausminimo metodai žmogui yra aktualūs. Net ir nemaloniausios procedūros (pvz., kolonoskopija, gastroskopija, nėštumo nutraukimas) mūsų klinikoje gali būti atliekamos be jokių nemalonių pojūčių.

Migdymui skiriami vaistai veikia vos keletą minučių, todėl nutraukus jų skyrimą pacientas labai greitai pabunda. Taip pat ir nuskausminimu – poveikis pranyksta per 10 minučių po to, kai yra nutraukimas jų skyrimas. Todėl po procedūros iškart grįšite į savo normalią būseną nejausdami liekamojo poveikio. 

Kainos

Procedūros

Intraveninė nejautra gastroskopijos metu

90 EUR

Intraveninė nejautra kolonoskopijos metu

110 EUR

Intraveninė nejautra gastroskopijos ir kolonoskopijos metu

140 EUR

Intraveninė nejautra iki 30 min. kitų procedūrų metu

100 EUR

Nuskausminimas procedūrų metu

25 EUR

Užklausos forma
Klauskite
[contact-form-7 404 "Nerasta"]