s

Anestezija ir sedacija

Primum non nocere. Svarbiausia – nepakenkti. Taip skelbė Hipokratas. Deja, daugumoje gydomo įstaigų šis principas yra interpretuojamas per daug laisvai. Siekdami diagnozuoti ar gydyti ligą, gydytojai kartais sau leidžia bet kokias priemones, nepaisydami fizinių kančių ir psichologinių pasekmių, kurias tos priemonės gali iššaukti.

Gerovės klinikos pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Siekiame visapusiškai rūpintis savo klientų fizine ir emocine gerove. Todėl, paskyrus procedūrą, visuomet su klientu tariamės, ar ir kokie nuskausminimo metodai žmogui yra aktualūs. Net ir nemaloniausios procedūros (pvz., kolonoskopija, gastroskopija, nėštumo nutraukimas) mūsų klinikoje gali būti atliekamos be jokių nemalonių pojūčių.

Migdymui skiriami vaistai veikia vos keletą minučių, todėl nutraukus jų skyrimą pacientas labai greitai pabunda. Taip pat ir nuskausminimu – poveikis pranyksta per 10 minučių po to, kai yra nutraukimas jų skyrimas. Todėl po procedūros iškart grįšite į savo normalią būseną nejausdami liekamojo poveikio. 

Kodėl gerovės klinika?

Jums patogus laikas užimtas - Perskambinsime

Sumokėsime už automobilio stovėjimą

Nemokama kava, jei vėluosime bent 2min

Po operacijos nemokamai parvešime namo

Jei per tris savaites nerasime laiko operacijai - ji bus nemokama

Atsiliepimai:

Kainos

Procedūros

Intraveninė nejautra 30 - 60 min. procedūrų metu

130 EUR

Intraveninė nejautra ilgesnė 60 min. procedūrų metu

150 EUR

Intraveninis nuskausminimas be sedacijos

80 EUR

Vietinis nuskausminimas

20 EUR

Džiaugiamės, jog:
89% pacientų grįžta antram vizitui

Grįžtantys klientai – vienas svarbiausių mūsų sekamų rodiklių, stengiamės suburti bendruomenę, kuri vertina kokybiškas medicinos paslaugas ir pagarbą bei malonų bendravimą

Per metus specialistų komanda padidėjo 155%

Sulaukiame nemažai susidomėjimo ir iš norinčių bendradarbiauti gydytojų, tačiau priimame tik labiausiai motyvuotus ir patyrusius, todėl itin retu atvėjų specialistai palieka mūsų komandą, ji tik auga

355% daugiau pacientų per 1-ąjį antrų metų ketvirtį

Dėl aukštos paslaugų kokybės už protingą kainą, pagarbos pacientams bei vienų geriausių specialistų, kurie nuoširdžiai nori padėti, sugebėjome greitai augti ir aptarnauti vis daugiau pacientų

Gerovės klinika išsiskiria, nes:
Į esamo kliento užklausas atsako gydytojas
Jei po procedūros kils klausimų ar reikės skubios pagalbos, į jūsų užklausas atrašys ne administracijos darbuotojas, o gydytojas ir greitai suteiks reikiamą informaciją.
Sedacijos metu galite klausyti mėgstamos muzikos
Suteikiame galimybę visiems pacientams kuo maloniau ir be įtampos pasiruošti operacijai ar procedūrai, klausant jiems patinkančios muzikos.
Nenaudojame popieriaus
Tausodami aplinką visus rezultatus, sutikimus, registracijos duomenis pildome tik skaitmeniniu būdu.
Po operacijos nemokamai suteikiame vaistų nuo skausmo
Nuskausminamieji dviems paroms nemokamai kiekvienam pacientui, siekiame, jog gijimo laikotarpis būtų kaip įmanoma lengvesnis.
Jums patogus laikas užimtas? Pranešime, jei jis atsilaisvins.
  Apie mus

  Registracija

  Dėl Jums patogaus laiko, rūpimų klausimų ar itin greitos registracijos skambinkite:
  +370 5 2000 333

  Užklausos forma
  Klauskite
   Greita registracija:

   ×